Strona główna >> PRACA >>

Specjalista ds. serwisu i części zamiennych

Miejsce pracy: Gruszka, k. Kielc

Główne zadania:
* Obsługa klientów firmy w zakresie serwisu
* Rozpatrywanie i nadzór prac serwisowych zgodnie z przyjętą procedurą
* Sprzedaż części zamiennych i realizacja zamówień internetowch
* Bieżąca obsługa działu pod względem administracyjnym

Wymagania:
* Wykształcenie średnie, najlepiej techniczne
* Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
* Samodzielność, odpowiedzialność
* Znajomość obsługi komputera
* Prawo jazdy kategorii B
* MIle widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta lub dziale serwisu

Oferujemy:
* Pracę w siedzibie Firmy, w stałych, niezmiennych godzinach
* Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę – pełny wymiar godzin
* Możliwość zdobycia doświadczenia
* Przyjazną atmosferę pracy bez korporacyjnych ograniczeń

CV oraz List motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@masam.pl
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.